Legendární vozy Porsche 911

Autor: |Březen 21, 2015 | V: PORSCHE, Značky

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce sportovních a luxusních vozů Porsche do České republiky, zve všechny majitele všech sedmi generací legendárních vozů Porsche 911 na setkání a spanilou jízdu Prahou. Akce se koná dne 18. dubna 2015 a je součástí unikátní výstavy automobilů „V zajetí Porsche“.

Spanilá jízda Porsche 911 a setkání je připraveno pro všechny majitele legendárních vozů všech sedmi generací. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím on-line formuláře, které najdete na stránkách oficiálního zastoupení. Všichni účastníci i přihlížející společně zažijí historický okamžik prvního setkání automobilů Porsche 911 pod taktovkou Porsche Inter Auto CZ.

911-porsche

Konání akce je naplánováno na 18. dubna v areálu Arkády Pankrác Praha, bude zahájena ve 12.00 hodin příjezdem a vystavením vozů. Poté bude následovat prohlídka výstavy „V zajetí Porsche“ a v 15.00 hodin bude slavnostně odstartována spanilá jízda Prahou. Plánovaná trasa kolony sportovních vozů zahrnuje průjezd ulicemi Na Pankráci, Na Strži, pokračuje na Podolské a Rašínovo nábřeží a dále přes Resslovu, Legerovu a Wilsonovu ulici, vrcholí na Václavském náměstí. Odtud se pak automobily Porsche 911 vrací ulicí Mezibranskou, Sokolskou a 5. května přes Jižní spojku zpět k obchodnímu centru Arkády na pražském Pankráci. Očekáváný návrat všech řidičů sportovních a luxusních vozů a rozloučení je po 16.00 hodině.

Spanilá jízda Prahou doplní unikátní výstavu „V zajetí Porsche“, která se koná ve dnech 9. – 29. dubna v obchodním a společenském centru Arkády na pražském Pankráci. Na návštěvníky čeká kromě speciálních víkendových akcí a soutěže o Porsche na víkend několik netradičně pojatých expozicí historických i aktuálních modelů vozů Porsche, mezi nimiž nebudou chybět takové perly jako Porsche 356 nebo Porsche Carrera GT.