Autopes s novými funkcemi

Autor: |Září 03, 2016 | V: Novinky

Ať už chcete prodat nebo koupit auto, najdete spousty různých stránek s autoinzercí. Ale spousta z nich se chová, jako byste vy sloužili jí, ne ona stránka vám. Autopes (www.autopes.cz)  je ale jiný. Tato nová autoinzertní webová stránka nabízí nejen velmi přehlednou nabídku automobilů osobních, nákladních, užitkových, ale také karavanů a autobusů a inzerovat zde mohou soukromé osoby i firmy.  Základní inzerce je bezplatná, platí se jen za lepší umístění. Můžete se buď přihlásit, ale inzerát vám Autopes umožní vložit i bez registrace.

Stejně jako každý pes, také Autopes je věrným sluhou člověka. Proto se jeho autoři stále snaží vylepšovat funkce webu tak, abyste své obchody uskutečnili rychle a za co nejlepších podmínek. Při vkládání inzerátu vám pomůže intuitivní formulář. Nemusíte složitě myslet na to, co všechno o prodávaném autu napsat, Autopes vás povede krok za krokem:

 

Navíc Autopes disponuje vlastní databází aut a jejích výbavy. Při přidávání inzerátu vám po výběru motorizace automaticky sám doplní další parametry a výbavu, samozřejmě s výjimkou příplatkových, které nejsou v základním továrním setu daného modelu.

Nově můžete k inzerátu nahrát až 50 fotografií ve vysokém rozlišení, takže bez problémů budete moci zmapovat i obrazově všechny klady vašeho prodávaného auta a všechna jeho nadstandardní vylepšení. Můžete si vybrat rychlejší nebo pomalejší nahrávání fotografií:

Dnes se vše, včetně aut, prodává obrazem, a to i pohyblivým, takže další novinkou je možnost nahrát k inzerátu video, které je zároveň exportováno i na Autopes youtube kanál. Inzeráty s videm mají lepší pozice jak na Autopes.cz, tak i ve vyhledávačích. Taková videa se často jako náhledy zobrazí  třeba na google nad textovými odkazy, někdy dokonce i  hned na první stránce.